Firmamız

Özel Demirdöküm Servisi olarak, sektörü analiz etmeye devam ediyor ve insanların hem bizden, hem de bu sektörden ne istediğini tam olarak çözmeye çalışıyoruz. Her gün onlarca insan ile muhatap oluyor ve farklı model ürünler ile karşılaşıyoruz ve gerçekten bu sektörde her insanı memnun etmek ya da onları mutlu etmek çok da kolay olmuyor. 

Demirdöküm marka ürünlerinizi elbette çok iyi tanıyoruz ancak sorunlar zaman zaman çok büyük olabiliyor ve bu sorunları çözmek için de kalabalık bir kadroya ihtiyaç duyuyoruz. İşimizi olabildiğince çok yerinde yapmaya ve sizlerin gözünün önünde sorunu çözmeye odaklı yapıyoruz ancak az önce de söylediğimiz gibi büyük sorunlar için ürünlerinizi atölyeye taşımak çok daha mantıklı duruyor.

 

 

Özel demirdöküm Servisi olarak yaptığımız iş ve sunduğumuz kalite ortada ancak her zaman için daha iyisini yapabileceğimizi biliyoruz ve iyi olanı siz değerli müşterilerimize çok daha ucuza sunuyoruz. Piyasa rakamlarının çok daha altında çalışıyoruz ancak hiçbir zaman için kaliteyi düşürmüyor ve sizleri de üzmüyoruz. 

Demirdöküm gibi kaliteli bir marka için çalışıyorsanız eğer, aynı kaliteyi servis noktasında da insanlara sunmak zorundasınız ve insanlar para ödedikleri şeyin karşılığını da net bir şekilde almak istiyor. Beklentilerinizi karşılayacağımızı düşünüyoruz ve zaman zaman sizlerden yana gelen olumlu bildirimler de bizi fazlasıyla mutlu ediyor.

Ürünleriniz ile ilgilenen ekibimiz hakkında bilgi almak isterseniz bizleri ziyaret edebilir ya da online olarak kısa süreli bir ziyaret düzenleyebilirsinizi. Çok sayıda mecrada firmamız hakkında bilgiler ve yorumlar yer alıyor ve bu yorumlar da bir şekilde sizsi fikir sahibi yapacaktır diye düşünüyoruz. Garantili servis hizmeti sunuyor ve bu garanti süresi boyunca meydana gelecek her türlü sorun ya da sıkıntı için de ücretsiz olarak evlerinizi ya da yaşam alanlarınızı yeniden ziyaret ediyoruz. 

 
© 2017 - Demirdöküm Servisi | 0216 391 00 44 | İstanbul Demirdöküm Servisi