Üsküdar demirdöküm servisi

Üsküdar Demirdöküm Servisi 

 
Üsküdar demirdöküm servisi olarak en iyi standartlarda hizmet veren firmamız teknik servis kalitesinde her ayrıcalığı sağlamaktadır. Kombi arızalarınızda müşteri hizmetlerini arayarak sorunu bildirdiğinizde kaydınızı alan müşteri hizmetleri çalışanlarımız bilgilerinizi teknik servis personellerimize iletecekler ve onlarda en kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçerek arızayı çözmek üzere evinize ya da iş yerinize geleceklerdir.
 
Üsküdar demirdöküm servisi beyaz eşya ve kombi teknik hizmetlerinde son derece profesyonel çalışan insanlardan oluşmaktadır. Sizlere 7/24 hizmet veren bu insanlar her bakımdan kaliteli bir teknik servis hizmeti sağlayarak mağduriyetinize en kısa sürede bitirmeye özen göstermektedirler. Servis hizmetinde en iyi kalitede elemanlarımız arızalara müdahale etmektedirler. Birçok konuda bilgi sahibi olan bu elemanlarımız öncelikle arızaya olay yerinde müdahale edecekler sonrasında çözümlenemeyen bir sorun varsa eğer sorunu çözmek için kombi ya da beyaz eşyanızı atölyelerimize getirerek burada ustaların eşliğinde tamiri gerçekleştirilecek. Kesinlikle bir daha aynı arızanın tekrarlanmaması sağlanacağı için aynı sorunla ilgili bir şikâyet yaşamayacaksınız.
 
Dünya standartlarında bir hizmet kalitesi sunan Üsküdar demirdöküm servisi çalışanları müşteri memnuniyetine önem veren ve satış sonrasında da kesinlikle bu ürünlerin takibini bakım ve onarımını yapan insanlardır. Bu konuda hizmetin detaylarına inerek son derece kaliteli bir hizmet verme anlayışı ile hareket etmektedirler. Demirdöküm servisi olarak müşterilerin memnuniyeti açısından gelen tüm geri bildirimler değerlendirilmekte ve her türlü istek, şikâyetler dikkate alınarak daha iyi hizmet anlayışı için en iyisi yapılmaya çalışmaktadır.
 
 
 
Kombide en çok tercih edilen markası olan demirdöküm teknik servisinde de en iyi kaliteyi yansıtmaktadır. Bakım, onarım, montaj gibi konularda günün her saatinde arayarak hizmet isteyebileceğiniz teknik servis hizmetlerimiz gün içerisinde sizleri arayarak gelmeden önce mutlaka sizi haberdar etmektedirler. Son derece hızlı çalışan ekiplerimiz montaj yapıldıktan sonra kombinin nasıl çalıştığı hakkında da sizleri bilgilendirecekler ve her türlü kontrolünün yapılmış olarak sizlere teslimini yapacaklardır.
 
Arızalı olan kombileriniz için kesinlikle arıza tespiti yapılarak önce sizi arayacaklar ve arıza hakkında detaylı bilgiler verecekler sizin onayınız alındıktan sonra da eşyanızın mutlaka bakım ve onarımı bir daha tekrarlanmayacak şekilde yapılacaktır. Garantili ürünler için eğer arızalarınız garanti kapsamında ise ücret ödemenize gerek kalmayacak ancak garanti süresi dolmuş bir ürünse az bir tamir masrafı alınacaktır. Ücretsiz olarak evinize gelecek olan ekibimiz işlerini en hızlı sürede yapacak ve sizleri en kısa sürede mağduriyetinizden kurtaracaklardır.
 
Hizmetin bu kadar kısa sürede gerçekleştirilmesi her bakımdan sizi de memnun edecektir. Firmamızın müşteri hizmetleri ve teknik servis personelleri arasında son derece hızlı bir iletişim ağı olduğu için bıraktığınız arıza kayıtlarına dönüş de bir o kadar hızlı olacaktır. Bu sayede hem sizler daha iyi bir hizmet almış olacaksınız hem de firmamızın müşteri portföyü gün geçtikçe genişleyecektir.
 
 
 
© 2017 - Demirdöküm Servisi | 0216 391 00 44 | İstanbul Demirdöküm Servisi